Hotele z basenem w Darłowie - opinie

Warto zapoznać się z opiniami na temat hoteli z basenem w Darłowie, które zostały zebrane na podstawie opinii pozostawionych przez gości w serwisach rezerwacyjnych.

Hotel Lidia Spa & Wellness Darłowo

Hotel Lidia Spa & Wellness Darłowo

Goście często chwalą bazę gastronomiczną tego hotelu, w szczególności smaczne śniadania. Wybór potraw jest duży i pozwala zebrać zapas energii na cały dzień. Dużą zaletą tego hotelu jest niewielka odległość od morza - coś, na co chyba najczęściej zwracamy uwagę wybierając hotel na wakacje. Niezwykle życzliwy personel zapewnia odpowiednią opiekę nad gośćmi. Naprawdę hotel musi mieć profesjonalnych pracowników, skoro chwaleni są wszyscy - od recepcjonistów, po kelnerów i sprzątaczki. Również wielu gości pozostawiło pozytywne opinie jeśli chodzi o usługi spa. Spośród wielu udogodnień oferowanych przez hotel goście chwalili basen oraz zewnętrzne jacuzzi, które pozwala się zrelaksować w przyjemnej atmosferze.

Niektórym osobom nie spodobało się to, że śniadanie było podawane dopiero od godz. 8 rano. Część gości było też rozczarowanych zbyt wysoką ceną parkingu.

Zobacz: więcej opinii i rezerwacja.