Opinie - Hotele w Gdańsku z basenem

Opinie gości dotyczące hoteli z basenem w Gdańsku zostały opracowane na podstawie informacji pozostawionych przez gości w serwisach internetowych.

Hilton Gdańsk

Hilton Gdańsk

Gdański Hilton jest ceniony przez gości głównie ze względu na swoją pierwszorzędną lokalizację. Pokoje są przestronne i wygodne, jak często podkreślają goście w opiniach oraz oferują fantastyczny widok na rzekę. Nie bez znaczenia dla niektórych gości jest to, że pokoje w gdańskim Hiltonie wyposażone są w wygodne łóżka, a w łazience znajdziemy zarówno wannę jak i prysznic. Czystość hotelu, niezwykle ważna, także jest wymieniana jako jego zaleta. Wiele pozytywnych słów poświęcono też pysznym śniadaniom.

Basen był raczej pozytywnie oceniany, jednak niektórzy sądzą, że jest zbyt mały, biorąc pod uwagę wielkość hotelu. Jak często zdarza się to w przypadku hoteli w centrach miast, goście narzekali na wysoki koszt parkingu. Niektóre osoby były także zaskoczone tym, że nie można otworzyć okna w pokoju.

Zobacz: więcej opinii i rezerwacja.

Novotel Gdańsk Marina

Novotel Gdańsk Marina

W przypadku tego hotelu chyba nikogo nie powinno dziwić, że jedną z najczęściej wymienianych zalet jest lokalizacja. Nic dziwnego, wszak gdański Novotel położony jest przy samej plaży. Trudno wyobrazić sobie lepsze miejsce. W dodatku pokoje z oknem wychodzącym na morze oferują wyśmienite widoki. Goście byli w większości zadowoleni ze śniadań. Jako zaletę wskazuje się też, że w pokojach znajduje się zestaw do przygotowania kawy oraz lodówka, dzięki czemu nie ma żadnych problemów z przechowywaniem własnych produktów żywnościowych i napojów. Jako plus należy także zaliczyć - zdaniem wielu gości - wygodne łóżka oraz ładne pokoje. Sauna, basen oraz siłownia były także pozytywnie oceniane przez klientów hotelu.

Niektórzy goście trafili na okres, kiedy basen był nieczynny. Oczywiście nie byli z tego powodu zadowoleni, podobnie jak goście, którzy przebywali w hotelu w czasie remontu. Jak zwykle można także trafić na skrajne opinie. Niektórym osobom nie do końca smakowało jedzenie w czasie śniadania.

Zobacz: więcej opinii i rezerwacja.

Hotel Dwór Oliwski

Hotel Dwór Oliwski

Niemal zgodna opinia wszystkich gości jest taka: jest to wyśmienity hotel, który jakością dorównuje najlepszym obiektom. Goście zachwalają wiele jego właściwości, ale warto chociażby wspomnieć o spokoju i ciszy, którą jest otoczony ten hotel. Do wielu zalet należy także zaliczyć niezwykle obfite i smaczne śniadania. Obsługa robi wszystko, co tylko można, żeby zaspokoić wszystkie potrzeby gości, nawet takie, o których jeszcze sami nie wiedzą. To miejsce ma swój klimat - tak twierdzi wiele osób, które odwiedziły Dwór Oliwski. Te same osoby twierdzą, że nawet nie chce się wychodzić poza hotel - tak tu jest przyjemnie.

Z wad hotelu wspominali goście o drogim parkingu. Pewną uciążliwością, na którą zwrócili uwagę niektórzy goście, jest też konieczność przejścia do drugiego budynku na śniadanie. Tych negatywów jest jednak w opiniach bardzo niewiele.

Zobacz: więcej opinii i rezerwacja.