Hotele z basenem w Jarosławcu - opinie

Prezentujemy tu przegląd opinii na temat hoteli w Jarosławcu z basenem. Opinie te zostały zebrane na podstawie pozostawionych przez gości hotelowych wrażeń i opisów na stronach hotelarskich.


Health Resort & Medical SPA Panorama Morska

Health Resort & Medical SPA Panorama Morska

Ten hotel to jeden z tych obiektów, który dostarcza swoim gościom niezapomnianych wrażeń. Nic zatem dziwnego, że znajdziemy wiele opinii bardzo pozytywnych. Dotyczą one w szczególności tego, co w tym hotelu najważniejsze: baseny, sauny, zabawy, rozrywka itd. Goście przede wszystkim są zauroczeni ogromem wrażeń, które hotel oferuje zarówno dorosłym jak i dzieciom. Wielu osobom trudno uwierzyć, że znalazły nad polskim morzem obiekt, który bardziej przypomina najlepsze resorty z kurortów zagranicznych - Egiptu czy Tunezji. Wiele osób zachwala także pyszne śniadania oraz ogólnie ofertę gastronomiczną. Zdaniem licznych gości w hotelu nie brakuje rozrywek takich jak chociażby muzyka na żywo. Pozytywne opinie wyrażane są o spa i wellness oraz jacuzzi. W licznych opiniach na temat tego hotelu trudno też znaleźć jakąś większą krytykę czystości czy też wyposażenia pokoi. Wręcz przeciwnie, goście wspominają o nienagannym porządku oraz czystych ręcznikach.

Zobacz: więcej opinii i rezerwacja.

Król Plaza Wellness & Spa Jarosławiec

Król Plaza Wellness & Spa Jarosławiec

Pozytywne opinie w sprawie tego hotelu dotyczą przede wszystkim strefy relaksu. Goście zadowoleni są z basenu, sauny czy też jacuzzi. Atrakcje te są dostępne dla gości nieodpłatnie, z czego oczywiście wszyscy są zadowoleni. Pewne drobne niedociągnięcia zostały odnotowane przez niektórych gości jeśli chodzi o łóżka. Dla niektórych były one zbyt miękkie, a jedna z par z rozczarowaniem odnotowała, że zamiast łóżka małżeńskiego śpią na dwóch połączonych łóżkach pojedynczych. Goście chwalili też śniadania oraz obsługę tego hotelu.

Zobacz: więcej opinii i rezerwacja.