Hotele w Juracie z basenem

Wspaniała uzdrowiskowa Jurata może być wymarzonym miejscem na odpoczynek. Zachęcamy do zapoznania się z najlepszymi hotelami w Juracie.

Zobacz także: opinie dotyczące hoteli z basenem w Juracie.

Hotel Bryza Resort & Spa

Hotel Bryza Resort & Spa

Ten prawdopodobnie najlepszy hotel w Juracie od lat cieszy się tylko dobrymi i bardzo dobrymi opiniami. Już samo jego położenie sprawia, że większość gości jest zachwycona. Hotel znajduje się nad samym morzem, na Półwyspie Helskim. Jesteśmy tutaj w otoczeniu przyrody i morskiego żywiołu, a pokoje z widokiem na morze oferują, zdaniem wielu gości, jedyne w swoim rodzaju widoki. Plaża jest przepiękna, choć żeby docenić jej zalety z pewnością należy tu przybyć w ciepłych miesiącach. Hotel zdaniem niektórych gości wymaga niewielkiego remontu, a wyposażenie pokoi mogłoby być lepiej przemyślane, jednak zdaniem wielu osób można w tym hotelu poczuć prawdziwy klimat wakacji i nieskrępowanego odpoczynku. Większość gości była zadowolona z obsługi w tym hotelu, wykazującej wysoki poziom profesjonalizmu. Sama oferta gastronomiczna, zdaniem licznych gości stoi na naprawdę wysokim poziomie.

Ogólnie opinie na temat Bryza Resort są korzystne dla hotelu. Uwagi negatywne dotyczyły najczęściej zużytych elementów wyposażenia, czy też niezbyt nowoczesnego wyposażenia pokoi. Z tego względu część osób uważała, że zapłacona przez nich cena była nieadekwatna do jakości otrzymanej usługi.

Zobacz też więcej opiniii i rezerwacja.

Hotel Morskie Oko

Hotel Morskie Oko Jurata

Czystość i schludność - to słowa używane przez gości dla opisu swoich wrażeń w czasie pobytu w tym hotelu. Zaletą, o której często się wspomina to także cisza. Zdaniem licznych gości pokoje są wygodne i pozwalają na odpowiedni poziom relaksu. Niektóre osoby miały jednak uwagi co do wygody łóżek, wskazując, że zamiast łóżka małżeńskiego w swoim pokoju znaleźli dwa złączone razem łóżka pojedyncze z irytującą przerwą pośrodku. Basen w tym hotelu jest raczej dość kameralny, co jednak zdaniem gości nie stanowi jego wady, a wręcz przeciwnie, wiele osób było nim zachwyconym. Śniadania były na odpowiednim poziomie, podobnie jak też standard obsługi, choć jak to zwykle bywa, nie brak i tutaj jakichś drobnych negatywnych uwag.

Zobacz też więcej opiniii i rezerwacja.