Hotele z basenem w Kołobrzegu - opinie

Opinie na temat hoteli z basenem w Kołobrzegu powstały na podstawie uwag pozostawionych przez gości, którzy odwiedzili dany hotel.

Sand Hotel Kołobrzeg

Hotel San Kołobrzeg

Spośród licznych opinii na temat hotelu Sand na pewno warto zwrócić uwagę, że goście pozytywnie oceniają śniadania. Pozytywne opinie dotyczą także obiadokolacji. Nieco uwag krytycznych dotyczy położenia hotelu. Zgłaszają je jednak osoby, który nocowały w pokojach z oknami wychodzącymi na dworzec kolejowy. Inne osoby twierdziły, że zaletą hotelu jest cisza i spokój. Pozytywne opinie odnoszą się także do usług spa. Basen jest dość kameralny, ale pełni swoją funkcję dobrze. Sauny także zasługują na pochwałę. Personel - zdaniem gości - jest miły i profesjonalny. Niektórzy goście byli nieco rozczarowani niektórymi szczegółami hotelu, np. uważali, że pokoje są zużyte, o czym miała świadczyć przeciekająca kabina prysznicowa.

Zobacz też: więcej opinii i rezerwacja.

Hotel Senator

Hotel Senator

Obiekt ten należy do hoteli, których nie trzeba zbytnio reklamować, gdyż dobra opinia roznosi się dość szybko. Jedną z najczęściej podawanych zalet hotelu Senator jest jego położenie - blisko brzegu morza, w otoczeniu naturalnego lasu. W pobliżu nie ma innych obiektów noclegowych, a długa plaża jest spokojna, zadbana i sprzyja spacerom. Jedną z wielkich zalet tego hotelu jest także ogrom rozrywek, które czekają na gości. Sprawia to, że nawet, jeśli przyjdziemy tu zimą, nie będziemy się nudzić. Goście zachwalali m.in. takie udogodnienia jak salę xbox, bilard czy kręgielnię. Rodzice doceniali także animatorów dla dzieci, których można spotkać w hotelu w czasie wakacji. Dużo pochwał płynie też w stronę samych apartamentów dostępnych tutaj. Jedzenie też jest oceniane pozytywnie, choć niektórzy twierdzili, że jest mało urozmaicone.

Zobacz też: więcej opinii i rezerwacja.

Hotel Leda Spa

Hotel Leda Spa

Jest to jeden z tych hoteli, który w większości przypadków otrzymuje bardzo dobre oceny. Jedna z osób, która odwiedziła ten hotel na parę dni była pozytywnie zaskoczona stosunkiem jakości do ceny. Zachwalała śniadania, w czasie których oferowany jest ogromny wybór jedzenia. Goście często chwalą baseny oraz sauny, które utrzymane są w należytym stanie, w czystości, a w basenie zawsze jest ciepła woda. Dobrze oceniane są nawet standardowe pokoje dwuosobowe. Choć oczywiście, jeśli oczekujemy wyższego standardu, warto pomyśleć o pokoju wyższej klasy. Niektóre osoby twierdziły, że w hotelu panuje wręcz rodzinna atmosfera, co jest zasługą wszystkich pracowników - od recepcjonistek po sprzątaczki.

Spośród negatywnych ocen zdarzają się niezbyt dobre uwagi na temat obsługi. W większości jednak opinie dotyczące tego hotelu są pozytywne.

Zobacz też: więcej opinii i rezerwacja.

Hotel Diva Spa

Hotel Diva Spa Kołobrzeg

Plusem tego hotelu - jak wynika z opinii - jest basen oraz strefa spa. Są one przestronne, dobrze urządzone oraz zapewniają to wszystko, czego oczekujemy od tego rodzaju udogodnień. Na plus część gości uznała łagodne zejście do basenu, co ułatwia korzystanie z niego osobom niepełnosprawnym. Opinie na temat obsługi są podzielone. Część gości jest zadowolona z obsługi, która na przykład udostępniła pokój jeszcze przed rozpoczęciem dobry hotelowej. Ich zdaniem pracownicy hotelu są uprzejmi, mili i pomocni. Inni goście zgłaszali jednak pewne uwagi co do poziomu obsługi. Śniadania i obiadokolacje - zdaniem gości - są smaczne i należą się słowa uznania dla kucharza. Jednak nie wszyscy byli zadowoleni z kuchni. Mimo zgłaszanych przez niektórych gości uwag i zastrzeżeń, większość osób jest ogólnie zadowolona ze swojego pobytu w tym hotelu.

Zobacz też: więcej opinii i rezerwacja.