Hotele w Łebie z basenem - opinie

Na tej stronie można się zapoznać z wyborem opinii na temat wybranych hoteli z basenem w Łebie.


Hotel Łeba

Hotel Łeba

Goście pozytywnie zaopiniowali przede wszystkim wygodę apartamentów. Pozytywne opinie dotyczą także śniadań, które były odpowiednio urozmaicone. Goście pozytywnie też oceniali położenie obiektu. Wśród wielu pozytywnych opinii, wiele dotyczy także personelu hotelowego. Za plus wiele osób uznało też dostępność usług spa. Część gości chwaliła widoki z tego hotelu. Za dużą zaletę uznano dostępność sauny i basenu dla gości bez żadnych ograniczeń.

Trzeba jednak zaznaczyć, że odnośnie Hotelu Łeba pojawiały się także głosy negatywne. Niektóre osoby miały uwagi co do czystości pokoi, a jedna osoba narzekała na urywającą się klamkę od balkonu.

Zobacz też: więcej opinii i rezerwacja.

Hotel Neptun Łeba

Hotel Neptun Łeba

Wspaniałe widoki z okien tego hotelu to na pewno rzecz, którą można na długo zapamiętać. Wszystko dzięki niezwykłemu położeniu hotelu tuż przy plaży. Jest to jedna z najczęściej wspominanych zalet obiektu. Dzięki temu można szybko wyskoczyć nad morze, a zachody słońca podziwiane z hotelowego okna wielu gościom na długo pozostały w pamięci. Uprzejmy personel tego hotelu jest w stanie sprostać wielu wyzwaniom oraz nieprzewidzianym sytuacjom. Goście również pozytywnie oceniali hotelowe śniadania.

Niektórym osobom nie spodobała się obecność psów w restauracji a także brak ognia w kominku. Taki szczegół jak brak wody mineralnej w pokoju przy hotelu tej klasy również może zirytować. Na szczęście woda z kranu w Łebie jest czysta i zdrowa.

Zobacz też: więcej opinii i rezerwacja.

Villa Verdi Pleasure & Spa

Villa Verdi Pleasure & Spa

Miła obsługa tego pensjonatu to jedna z częściej wspominanych zalet. Oprócz tego gości cieszyła obecność windy. Lokalizacja w spokojnej części Łeby, co zapewnia spokój - to także często wspominana przez gości zaleta. Wiele osób pozytywnie wspominało m.in. jacuzzi oraz spa. Goście byli zadowoleni z położenia hotelu blisko plaży. Wiele ciepłych słów powiedziano także o serwowanych tu śniadaniach w formie bufetu.

Część gości była niezadowolona ze słabo działającego WiFi. Niektórzy klienci byli też niezadowoleni z wielkości pokoi oraz z tego, że otrzymali pokój bez balkonu. Krytyczne uwagi dotyczyły też czystości pokoi.

Zobacz też: więcej opinii i rezerwacja.