Hotele w Międzyzdrojach z basenem - opinie

Dzięki opiniom znajdującym się na tej stronie można dowiedzieć się, co sądzą o hotelu goście, którzy już odwiedzili dany obiekt. Hotele z basenem w Międzyzdrojach to wspaniały pomysł na wakacje w tej miejscowości.


Vienna House Amber Baltic Miedzyzdroje

Vienna House Amber Baltic Miedzyzdroje

Goście w swoich opiniach wskazują, że jest to hotel o wspaniałej atmosferze. Do jego zalet na pewno należy świetne położenie - bardzo blisko morza. Zdaniem niektórych gości hotel posiada też wady, m.in. nie wszystkim podobał się wystrój sali śniadaniowej, która przypominała pomieszczenia z poprzedniej epoki. Warto jednak zaznaczyć, że pomimo, iż hotel znajduje się blisko morza, panuje w nim spokój. Niektóre osoby narzekały na to, że w pokoju brak było czajnika i szklaneki, więc nie można było przygotować herbaty. Do zalet hotelu zaliczono także możliwość przyjazdu z psem. Jak można się domyślić, nie wszyscy są z tego powodu zadowoleni, szczególnie goście, którzy sąsiadują z pokojem, w którym przebywa pies, szczególnie, jeśli akurat nie ma z nim w pokoju opiekuna. Co do posiłków, szczególnie śniadań, to goście byli przeważnie zadowoleni. Jest duży wybór potraw, zatem każdego dnia można zjeść odmiennie. Do wad hotelu zaliczono także wysokie opłaty za parking.

Zobacz także: więcej opinii i rezerwacja.

Golden Tulip Międzyzdroje Residence

Golden Tulip Międzyzdroje Residence

Goście hotelu chwalili przede wszystkim jego lokalizację, to, że hotel położony jest bardzo blisko morza, w okolicy, która jest przyjemna, spokojna i pozwala na odpoczynek i relaks. Wiele osób często odwiedza ten hotel powtórnie, uważając go za jeden z najlepszych obiektów z basenem w Międzyzdrojach. Goście pozytywnie wypowiadali się o samych apartamentach, zwracając uwagę na to, że są one przestronne i bardzo wygodne. Pokoje są urządzone w oszczędnym stylu, jednak niczego nie brakuje. Są one minimalistyczne, ale niezwykle funkcjonalne. Goście byli zadowoleni z parkingu podziemnego. Wiele osób chwaliło także bogate wyposażenie pokoi, w szczególności telewizor z dużym wyborem kanałów, radio oraz dostęp do bezprzewodowego internetu. Pozytywne opinie dotyczyły też łóżka, które oferuje odpowiednią wygodę. Wiele ciepłych słów padło też w opiniach gości pod adresem spa, które jest otwarte w dogodnych godzinach, a sauny, jacuzzi i basen nie są dodatkowo płatne, lecz wliczone w cenę noclegu. Nie ma wiele negatywnych opinii o tym hotelu, jednak niektóre osoby były rozczarowane zbyt małym basenem, niedziałającą zawsze sauną czy też pewnym elementom zachowania porządku w obiekcie.

Zobacz także: więcej opinii i rezerwacja.

Hotel Aurora Międzyzdroje

Hotel Aurora Międzyzdroje

Goście hotelu Aurora zwracali uwagę, że jest to hotel wręcz stworzony dla dzieci. W swoich opiniach wspominali, że dzieci mogą tu liczyć na liczne zabawy i rozrywki. Dużo dobrych słów napisano także o hotelowym jedzeniu. Uwaga jednak, bo niektórzy mogą z tego powodu wrócić z wakacji z paroma dodatkowymi kilogramami. Śniadania, choć składają się codziennie z tych samych produktów, są tak urozmaicone, że nie ma powodów do narzekań. Również obiady były bardzo smaczne. Bliskość promenady i molo to jedna z najczęściej powtarzanych zalet obiektu, jeśli chodzi o jego położenie. Goście pozytywnie oceniali też strefę wellness. Basen jest odpowiednich rozmiarów, a jeśli będziemy w hotelu zimą, to będziemy się też cieszyć niewielką liczbą innych użytkowników basenu. Znajduje się tam także brodzik dla dzieci oraz sprzęt rozrywkowy dla dzieci. Pokoje były ocenione przez gości także pozytywnie.

Niektórzy goście narzekali na brak osobnego hotelowego parkingu. Pojawiły się też uwagi, że hotel jak na standard 4 gwiazdek wymagałby niewielkich udoskonaleń. Zdarzali się też goście, którzy narzekali na brak profesjonalizmu osób w recepcji.

Zobacz także: więcej opinii i rezerwacja.