Hotele w Mielnie z basenem - opinie

Zapraszamy do zapoznania się z opiniami dotyczącymi hoteli w Mielnie z basenem.


Hotel Wellness Medical Spa Unitral

Hotel Wellness Medical Spa Unitral

Goście chwalili śniadania w tym hotelu, które były ich zdaniem bardzo urozmaicone. Dużo dobrych słów oraz brak zastrzeżeń jeśli chodzi o strefę spa hotelu. Pokoje są należycie umeblowane i w większości przypadków nie było wielu uwag co do ich wyposażenia czy też stanu technicznego. Uwagę wielu gości przykuł specjalny basen z wodą z Morza Martwego. Ogólnie można powiedzieć, że część spa i wellness została uznana za wspaniałe miejsce, gdzie można odpocząć i się zrelaksować. Obsługa hotelu jest - zdaniem licznych gości - sympatyczna i prawidłowo wywiązuje się ze swoich zadań.

Niektórym gościom zdarzyło się, że musieli dość długo (ich zdaniem - zbyt długo) oczekiwać na zamówiony posiłek w restauracji. Część gości była rozczarowana standardem hotelu. Rezerwowali pokój z przekonaniem, że jest to hotel 4-gwiazdkowy, gdy tymczasem meldowano ich w części hotelu, która spełnia jedynie standard 3-gwiazdkowy.

Zobacz też: więcej opinii i rezerwacja.

Albatros Medical Spa

Albatros Medical Spa

Jeśli chodzi o opinie dotyczące tego hotelu, to klienci przede wszystkim bardzo dobrze wspominali położenie obiektu - blisko nadmorskiej promenady. Poza tym to miejsce ciche i spokojne - tu można naprawdę odpocząć. Pozytywnie też oceniano pokoje, które były odpowiedniej wielkości, przestronne oraz jasne. Zdaniem wielu gości, cena jaką zapłacili za rezerwację noclegu w tym hotelu była adekwatna do jakości obsługi i standardu, który zastali na miejscu. Goście zwracali także uwagę, że w hotelu było czysto. Wiele osób było zadowolonych z możliwości korzystania z basenu. Śniadania oraz jakoś obsługi hotelu to obszary, co do których pojawiało się bardzo niewiele uwag krytycznych.

Choć niektórzy goście chwalą ten hotel za położenie oraz spokój, inni mają zdanie wręcz przeciwne. Stwierdzają, że pokój przy deptaku był dla nich prawdziwą tragedią. Trzeba pamiętać, że Mielno jest miejscowością dość rozrywkową, stąd w nocy z deptaku dochodzą liczne okrzyki osób wracających z zabawy. Niektóre osoby negatywnie też oceniły wygodę łóżek.

Zobacz też: więcej opinii i rezerwacja.

Meduza Hotel Mielno

Meduza Hotel Mielno

Niewątpliwie położenie tego obiektu w sercu Mielna to coś, z czego goście hotelu są najbardziej zadowoleni. Położenie blisko morza sprawia, że wyjście na plażę nie jest w przypadku tego hotelu wielką wyprawą. Co ważne, goście mogą podziwiać morze z okien hotelowej restauracji. Jeśli już mowa o restauracji, to warto wskazać, że większość gości była zadowolona z hotelowej bazy gastronomicznej, zarówno jeśli chodzi o śniadania jak też i inne potrawy. Basen tego hotelu był często wspominany w opiniach i goście raczej pozytywnie oceniali jego przydatność w czasie wyjazdu, podobnie jak sauny i inne elementy z oferty wellness. Niektórzy goście wspominali, że mogli wieczorem czytać książkę przy kominku, co było doskonałą formą relaksu. Z lektury wielu opinii wyprowadzamy wniosek, że ten hotel naprawdę ma w sobie to coś, co wielu osobom każe do niego wracać w czasie kolejnych wakacji.

Spośród wad goście najczęściej skarżyli się na małą ilość miejsc parkingowych, brak widoku na morze, małe rozmiary pokoi i łazienek, niektóre zużyte elementy wyposażenia.