Hotele z basenem w Pobierowie opinie

Tutaj znajdziesz opinie dotyczące hoteli z basenem w Pobierowie.


Paula Wellness & Spa

Paula Wellness & Spa

To hotel, którego goście przede wszystkim pozytywnie oceniają spa oraz basen. Na uwagę zasługuje to, że w basenie była zawsze ciepła woda, co nie jest tak oczywiste w każdym hotelu. Choć zdarza się czasem, że nie wszyscy goście potrafią się odpowiednio zachować na basenie, to jest to miejsce, gdzie można się zrelaksować oraz poćwiczyć nieco w wodzie. Wiele osób chwaliło znajdujące się tu pokoje. Goście byli zadowoleni z ogrzewania podłogowego, które tu się znajduje. Wiele osób jest bardzo zadowolonych z pobytu w tym obiekcie i decydują się na powtórny przyjazd. Warto też zaznaczyć, że goście nie mieli uwag co do czystości panującej w pensjonacie, przeciwnie, chwalili obiekt za utrzymanie nienagannej czystości. Wiele ciepłych słów znaleźliśmy też, jeśli chodzi o obsługę hotelu, która wykazywała się profesjonalizmem, a przede wszystkim była bardzo sympatyczna.

Choć przeważnie znaleźliśmy pozytywne opinie dotyczące hotel Paula Wellness & Spa, to niektórzy goście zgłaszali pewne braki dotyczące np. wyposażenia pokoi w sprzęty dla dzieci albo co do wielkości łazienek.

Zobacz też: Więcej opinii i rezerwacja.

Bagińscy Spa

Bagińscy Spa

Goście w swoich opiniach chwalili położenie obiektu - spokojne miejsce, blisko centrum Pobierowa, blisko plaży, a jednocześnie w otoczeniu lasu. Zdaniem licznych gości, w czasie pobytu w hotelu odpoczywali w ciszy i spokoju. W pozytywnych opiniach o hotelu często wspominano o wyżywieniu, które zaspokajało najczęściej oczekiwania gości, było smaczne oraz urozmaicone. Basen oraz sauny zostały także dobrze ocenione przez gości. Jako zaletę wskazano też możliwość korzystania z aerobiku w basenie. Nie bez znaczenia są także opinie potwierdzające czystość basenu. Goście nie mieli negatywnych uwag co do personelu. Niektóre jednak osoby miały uwagi co do kelnerek. Negatywne odczucia towarzyszyły także klientom, którzy odwiedzili hotel poza porą letnią. Ich zdaniem było bardzo zimno w łączniku pomiędzy hotelem a salą jadalną.

Zobacz też: Więcej opinii i rezerwacja.