Hotele z basenem w Rewalu - opinie

Zachęcamy do zapoznania się z podsumowaniem opinii dotyczących hoteli w Rewalu z basenem.


Villa Hoff Wellness & Spa

Villa Hoff Wellness & Spa

Hotel ten, zlokalizowany blisko plaży, zyskał wiele pozytywnych opinii od gości, którzy go odwiedzili. Przede wszystkim zachwalana była lokalizacja obiektu, co nie jest w sumie niczym dziwnym jako że hotel znajduje się zaledwie ok. 100 metrów od plaży. Goście pozytywnie wypowiadali się o serwowanych w hotelu śniadaniach, które były obfite, smaczne i pozwalały zebrać siły na cały długi dzień wypoczynku czy też zwiedzania. Wiele pozytywnych opinii w sprawie tego hotelu odnosi się do udogodnień dla dzieci. Niewątpliwie to hotel, który umożliwia dzieciom miłe spędzenie czasu, z czego oczywiście zadowoleni są także rodzice. Udogodnienia tego obiektu, takie jak np. jacuzzi także spodobały się gościom. Nie było tu większych uwag, tak jak się to czasem zdarza w niektórych hotelach, a że to woda za zimna, albo w ogóle basen nieczynny.

Znalazły się też negatywne opinie o tym hotelu. Niektórzy goście uważali, że cena noclegu w stosunku do jakości jest nazbyt wygórowana. Byli też nie do końca zadowoleni z personelu, m.in. wspominano o nieprofesjonalnym podejściu niektórych kelnerek.

Zobacz także: więcej opinii i rezerwacja.

Pensjonat Sedina

Pensjonat Sedina

Spośród licznych opinii dotyczących tego obiektu można zauważyć powtarzający się motyw zadowolenia klientów z pobytu. Niektóre osoby zaznaczają nawet, że są w hotelu kolejny raz i w dalszym ciągu są bardzo zadowolone. Można wskazać tu na parę przyczyn. Przede wszystkim goście wskazują, że hotel ma bardzo korzystne położenie - blisko morza. Poza tym jednak także warto zwrócić uwagę na bardzo sympatyczną, stale uśmiechniętą obsługę. Goście chwalili także basen, w którym zawsze była ciepła woda. Ładne pokoje z balkonami podobały się gościom, choć niektóre osoby miały tu pewne uwagi. Przykładowo jeden z gości był rozczarowany niskiej jakości telewizorem z niewielką liczbą kanałów. Zdaniem wielu gości w hotelu panowała nienaganna czystość. Niektórym osobom doskwierał brak windy.

Zobacz także: więcej opinii i rezerwacja.