Hotele z basenem w Ustce - opinie

Na tej stronie można zapoznać się z podsumowaniem opinii na temat hoteli z basenem w Ustce.


Hotel Lubicz Spa & Wellness

Hotel Lubicz Spa & Wellness

W jednej z opinii dotyczącej tego hotelu zaznaczono, że jest to obiekt oferujący wysoką jakość usług. Część osób oceniających ten obiekt, zaznacza, że to już ich kolejny pobyt w tym obiekcie. Goście w swoich opiniach wyrażają uznanie dla wyżywienia, które jest oferowane w tym hotelu. Niektórzy szczególnie dobrze oceniają obiadokolacje, które była naprawdę bardzo smaczne i wręcz wykwintne. W kolejnej opinii wspomina się o wspaniałym położeniu obiektu. Nic dziwnego, to w końcu centrum Ustki. Hotel oceniany jest jako zadbany i czysty. Jeśli chodzi o basen, to nie znaleziono tu uwag negatywnych. Należy też dodać, że klienci przychylnie oceniali obsługę obiektu. Dużo pozytywnych opinii dotyczących hotelu Lubicz świadczy chyba o tym, że właściciele oraz obsługa dokładają maksymalnych starań w tym celu, żeby wszyscy czuli się tu najlepiej jak to tylko możliwe

Sprawdź także więcej opinii i rezerwacja.

Hotel Royal Baltic Luxury Boutique

Hotel Royal Baltic Luxury Boutique

W opiniach o tym obiekcie można się często spotkać z tym, że goście podkreślają spokój i ciszę, których można zaznać w Royal Baltic. Dość powiedzieć, że hotel położony jest w otoczeniu sosnowego lasu. Świetna lokalizacja to jedna z tych zalet hotelu, która często ma niebagatelny wpływ na wybór właśnie tego obiektu spośród innych hoteli w Ustce z basenem. Przestronne wnętrza pokoi, czystość oraz dobre wyposażenie sprawia, że goście byli zadowoleni z pobytu. Jeśli chodzi o sam basen, to można spotkać się z opiniami, że był on zadbany, czysty, a woda była ciepła.

Trzeba stanowczo podkreślić, że w opiniach dotyczących tego obiektu przeważają akcenty pozytywne. Z negatywnych spostrzeżeń można przytoczyć jednak np. opinię jednego z gości, który zauważył, że pokój, do którego się wprowadził, nie był dokładnie posprzątany po poprzednich gościach. Jedna z osób narzekała też na specyficzny zaduch odczuwany w hotelu. Pozostali goście nie mieli jednak takiego odczucia.

Sprawdź także więcej opinii i rezerwacja.