Hotele z basenem we Władysławowie - opinie

Zapraszamy do zapoznania się z naszym podsumowaniem opinii z różnych źródeł na temat hoteli z basenem we Władysławowie


Hotel Meridian

Hotel Meridian

Często powtarzaną zaletą tego hotelu są pokoje z pięknym widokiem na zatokę - oczywiście wtedy, gdy taki pokój zamówimy. Niektóre osoby jednak uważały, że pokoje hotelowe w tym obiekcie mogłyby być nieco większe. Dość wysokie oceny zbiera także personel w tym hotelu. Zdaniem wielu gości osoby z obsługi są miłe i dobrze wypełniają swoje obowiązki. Ponadto także robią wszystko, żeby spełnić wszystkie, także te niestandardowe, prośby gości. Zdaniem licznych gości łóżka są wygodne. Strefa spa została dobrze oceniona przez gości, którzy z niej korzystali. Warto też dodać, że goście bardzo polubili lokalizację tego hotelu. Zarówno samo otoczenie, czyli miejscowość Chałupy, jak i bliskość plaży przypadły wielu klientom do gustu.

Zobacz też: więcej opinii i rezerwacja.

Hotel Pekin

Hotel Pekin

Goście byli często zaskoczeni po przybyciu do tego hotelu. Jest to bowiem hotel oryginalny, o specyficznym wystroju. Oprócz tego goście zaznaczali, że w hotelu w pokojach znajdują się wygodne łóżka. Za pozytyw uznano lokalizację hotelu. Do plusów goście z pewnością zaliczają obsługę.

Niestety liczni goście w swoich opiniach stwierdzali, że znajdujący się w hotelu basen nie spełnia swojej roli. Niektórzy nawet posuwali się do stwierdzenia, że obiekt ten nie powinien być nazywany hotelem z basenem. Głównie chodzi o to, że basen jest po prostu mały. Znajdziemy opinie, w których goście stwierdzają, że np. korytarze w hotelu były utrzymane w nieodpowiednim stanie i wymagałyby odnowienia.

Zobacz też: więcej opinii i rezerwacja.