Hotele w Jastrzębiej Górze z basenem - opinie

Poniżej w skondensowanej formie przedstawiamy wybór opinii o hotelach w Jastrzębiej Górze z basenami.

Hotel Spa Activia

Hotel Spa Activia

Goście chwalą ten ośrodek za profesjonalną obsługę. Spośród licznych zalet warto wspomnieć o świetnej atmosferze, która sprzyja relaksowi. Niewątpliwą zaletą hotelu, zwykle przytaczaną w opiniach, jest bliskość morza oraz spokojne otoczenie. Choć trzeba tu dodać, że dla niektórych położenie hotelu na uboczu może być istotną wadą. Goście chwalą także liczne atrakcje zarówno dla dorosłych jak też dla dzieci. Nie można się tu nudzić, nawet jeśli będziemy mieli pecha i przyjedziemy w deszczowe dni. Goście raczej pozytywnie wypowiadają się o hotelowej jadalni oraz jakości serwowanych w niej posiłków. Raczej w tym zakresie nie można hotelowi nic zarzucić, a nawet należałoby pochwalić. Czystość i komfort sprawiają, że wiele osób poleca hotel Spa Activia.

Jak wspomniano wyżej, główną niedogodnością, o której wspominają goście, jest spora odległość od centrum Jastrzębiej Góry. Jest to jednak cena za bliskość przyrody i spokojną okolicę.

Zobacz także: więcej opinii i rezerwacja.

Hotel Astor

Hotel Astor

Trzeba przyznać, że ogólne opinie na temat tego hotelu są pozytywne. Choć zdaniem niektórych gości pokoje wymagałyby pewnego odświeżenia, to są one raczej czyste i wygodne. Goście chwalą też basen, który choć nieduży, posiada ciepłą wodę i można się w nim przyjemnie zrelaksować. Nie ma w nim tłoku. Również pozytywnie została oceniona sala fitness. W hotelu znajdują się animatorki dla dzieci, które zaskarbiły sobie wyjątkową sympatię ze strony rodziców. Bliskość morza to także zaleta hotelu, często wymieniana w opiniach gości. Choć trzeba przyznać, że hotel znajduje się nieco na uboczu miasta.

Nie da się ukryć, że jest to obiekt, który ma już swoje lata. Co jednak ciekawe, pewne elementy wystroju, przypominające minioną epokę w niewielkim stopniu wpływały na opinię gości, która jest w przeważającej mierze pozytywna.

Zobacz także: więcej opinii i rezerwacja.