Opinie - Hotele nad morzem z basenem

Poniżej zamieszczamy opinie dotyczące głównych hoteli z basnem nad polskim morzem. Opinie zostały opracowane na pdostawie informacji uzyskanych od gości, którzy odwiedzili dany hotel.

Hotel Sheraton Sopot

Sheraton Sopot

Hotel Sheraton w Sopocie jest najbardziej popularny wśród par, a także wśród osób podróżujących w grupach. Nieco mniejsze zainteresowanie tym hotelem można zaobserwować wśród klientów biznesowych.

Goście sopockiego Sheratona najczęściej chwalili świetne położenie hotelu, które oferuje wspaniałe widoki na morze. Niektórzy jednak nie do końca byli zadowoleni, gdyż spodziewali się np. widoku na morze centralnego, a dostawali pokój z widokiem bocznym. Klienci najczęściej chwalą wysoki poziom tego hotelu. Nic dziwnego, sieć Sheraton słynie z wysokiego standardu obsługi oraz wyposażenia swoich obiektów. Na uwagę szczególnie zasługują smaczne śniadania, niezwykle wygodne łóżka, czyste pokoje z ładnymi łazienkami oraz profesjonalna obsługa.

Spośród negatywnych punktów często klienci wspominali wysokie koszty dodatkowych usług. Przykładowo dostęp do internetu nie jest wliczony w cenę. Dość dużo trzeba też zapłacić za parking. Warto jednak zaznaczyć, iż zdecydowana większość osób była zadowolona z pobytu.

Zobacz także: więcej opinii i rezerwacja.

Sand Hotel Kołobrzeg

Sand Hotel Kołobrzeg

To również hotel bardzo popularny i często wybierany przez pary. Do jego zalet goście zaliczają najczęściej świetne śniadania w formie bufetu z dużym wyborem dań. Ogólnie można rzec, że goście chwalą hotelową restaurację. Wiele pozytywnych ocen zdobywają też wygodne łóżka w tym hotelu. Wielu gości chwali też basen, który jest czysty i posiada bardzo interesujący wystrój. Większość osób nie miała problemów z dostępem do basenu czy też nie narzekała na tłok w tym miejscu.

Niektóre osoby były jednak niezadowolone z pokojów, np. narzekały na dochodzący z zewnątrz hałas. Generalnie był to problem u osób, który otrzymały pokój z widokiem na dworzec kolejowy. Warto może przy rezerwacji hotelu zwrócić na to uwagę. Niektóre osoby też narzekały na pokoje, ich zdaniem będące w nie do końca dobrym stanie.

Zobacz także: więcej opinii i rezerwacja.

Hotel Haffner Sopot

Hotel Haffner Sopot

Często wymieniana jako zaleta jest lokalizacja tego hotelu. Nic dziwnego, znajduje się on tylko parę minut od promenady w Sopocie. Goście często chwalą też udogodnienia tego hotelu - czysty basen czy też dostępne niedaleko korty tenisowe. Również zdaniem wielu gości na pozytywną ocenę zasługują serwowane w tym hotelu śniadania. Zaletą hotelu jest także to, że mimo położenia blisko centrum Sopotu w jego obrębie można cieszyć się ciszą i spokojem.

Jak zwykle, nie brakuje także opinii negatywnych. Część osób narzekała na hałasy dochodzące z sąsiedniego pokoju, winiąc za to niewłaściwe wyciszenie ścian. Niektórzy goście twierdzili także, że pokoje nie są odpowiednio duże. To samo rzekomo dotyczy też łazienki. Część gości trafiła akurat w czasie swojego pobytu na remont, więc nie mogli do końca cieszyć się z wszystkich atrakcji hotelu.

Zobacz także: więcej opinii i rezerwacja.

Hotel Senator Kołobrzeg

Hotel Senator - Kołobrzeg, Dźwirzyno

Wiele osób, które miały okazję przebywać w tym hotelu, podkreślały, że jest to jeden z najlepszych hoteli nad morzem, w których mieli okazję być. Obecnie coraz więcej hoteli z basenami powstaje nad Bałtykiem, jednak Senator cały czas pozostaje perełką. Do jego niewątpliwych zalet należy bliskość morza i plaży oraz piękne otoczenie lasów. Hotel znajduje się niedaleko miejscowości Dźwirzyno. Wiele osób ceni spokój, który panuje wokół hotelu oraz bliskość przyrody. Goście nie mieli zastrzeżeń co do basenu i w ich opinii jest to udogodnienie, które w tym hotelu dobrze spełnia swoją rolę. Wiele ciepłych słów padało także co do wyżywienia. Na pochwałę zasługuje też obsługa - tutaj naprawdę można poczuć się jak wyjątkowy gość.

Przy tego rodzaju hotelu naprawdę nie jest łatwo znaleźć jakieś wady, ale są one i tutaj. Może dlatego, że hotel ma już swój wiek, niektórzy goście twierdzili, że wyposażenie pokoi wymagałoby odświeżenia albo wymiany. Dodatkowo płatne napoje do obiadokolacji zaskoczyły niektórych gości, choć trzeba przyznać, że przy ofercie HB jest to raczej standard w hotelach.

Zobacz także: więcej opinii i rezerwacja.

Sofitel Grand Sopot

Sofitel Grand Sopot

Ten kultowy hotel w Sopocie jest wybierany głównie ze względu na swoją lokalizację i to jest chyba źródłem największej ilości pozytywnych opinii o hotelu Sofitel Grand Sopot. Trzeba przyznać, że lokalizacja jest wszak pierwszorzędna. Również piękne widoki na morze - jeśli komuś przypadnie to szczęście, żeby taki właśnie pokój dostać - to niekwestionowana zaleta tego obiektu. Z zewnątrz hotel i jego otoczenie prezentuje się naprawdę wyśmienicie. Jeśli jednak przejdziemy do szczegółów wnętrza, wielu gości ma drobne uwagi np. co do designu, wielkości pokoi czy też pewnych braków w wyposażeniu pokoi. Zdarzało się też, że goście napotykali na zepsute wyposażenie łazienki, np. baterie prysznicowe.

Te wymienione wyżej niedociągnięcia raczej jednak nie psują ogólnego obrazu. Wiele osób chwali przecież świetne śniadania oraz wyśmienitą obsługę hotelu. Można tu poczuć naprawdę wspaniały klimat. Bliskość molo oraz otoczenie przyrody sprawiają, że to świetne miejsce, by wypocząć. Strefa spa także została wielokrotnie pozytywnie oceniona przez gości.

Zobacz także: więcej opinii i rezerwacja.

Health Resort & Medical SPA Panorama Morska

Panorama Morska Health Resort

Ten rozległy kompleks basenów i aquapark to z pewnością ewenement nad polskim morzem. Nic dziwnego, że pośród wielu opinii zadowolonych gości bardzo trudno znaleźć takie, które wyrażałyby niezadowolenie lub stwierdzały jakieś większe niedociągnięcia. Raczej mamy tu do czynienia z wieloma pochwałami gości, którzy spędzili po prostu świetne wakacje. Zdaniem wielu osób znajdujące się tu baseny, sauny, jacuzzi oraz zjeżdżalnie pozwalają na relaks oraz całodzienny wypoczynek. Goście chwalą atmosferę panującą w ośrodku. Zadowoleni są z muzyki na żywo oraz licznych atrakcji dla dorosłych oraz dla dzieci. Z opinii gości wynika też, że obsługa w tym hotelu stoi na wysokim poziomie, dodatkowo wykazując duży zasób entuzjazmu oraz dobrego poczucia humoru.

Z pobytu w tym ośrodku zadowoleni będą zarówno starsi jak też dzieci. Warto też dodać, że wyżywienia w tym ośrodku także zebrało wiele pochwał.

Zobacz także: więcej opinii i rezerwacja.

Royal Park Hotel & SPA

Royal Park Hotel & Spa

Goście chwalili ten hotel za wysoki komfort. Położenie hotelu przypadło do gustu osobom, które cenią ciszę i spokój. Do morza spacerem można dojść w mniej niż 10 minut. Zdaniem osób, który odwiedziły obiekt, bardzo smaczne były śniadania i obiadokolacje, szczególnie w okresie świąt. Goście w opiniach pozytywnie oceniali pokoje oraz ich wyposażenie. Ci, którzy korzystali ze spa, zadowoleni byli z wykonywanych zabiegów oraz chwalili sympatyczną obsługę. Nie bez znaczenia dla oceny obiektu jest pokaźnych rozmiarów parking. Goście ocenili ten hotel jako nowoczesny.

Za wadę jeden z gości uznał to, że musiał dodatkowo płacić za szlafrok. W opiniach znajdziemy też i takie, gdzie zwraca się uwagę na brak czystości w jacuzzi. Jeden z klientów zwrócił uwagę na brak entuzjazmu u osób pracujących w recepcji tego obiektu. Inna osoba twierdziła, że pokój był zimny w dniu przyjazdu. Część gości przekonywała, że cena za pokój w tym hotelu jest zbyt wygórowana. Nie spodobało się klientom, że w hotelu nie było windy.

Zobacz także: więcej opinii i rezerwacja.

Hotel Atol

Hotel Atol Świnoujście

Hotel polecany przez gości głównie ze względu na dobre położenie, blisko morza, smaczne i bardzo urozmaicone śniadania, miłą obsługę oraz przestronne pokoje. Do zalet hotelu klienci zaliczyli też windę, która bardzo ułatwia wniesienie bagażu na wyższe piętro. Pozytywne opinie dotyczą też strefy spa, w szczególności wykonywanych tam masaży. Goście chwalili bardzo wygodne łóżka. Większość gości w tym hotelu to turyści z Niemiec. Jedna z osób w swojej opinii za największą zaletę uznała bardzo dobrze urządzoną łazienkę i przestronny pokój. Inna osoba wskazała na piękny widok na część nadmorską Świnoujścia. Czystość pokoi to cecha hotelu, co do której nie znaleziono większych zastrzeżeń. Pochwały uzyskał też basen.

Znaleźliśmy też opinie, w których goście nie byli zadowoleni z podejścia pracowników recepcji do gości. Jedna osoba narzekała na brak czajnika elektrycznego w pokoju. Część klientów była niezadowolona, ponieważ w czasie ich pobytu nie działało jacuzzi. Jeden z klientów był zdegustowany tym, że wszystkie informacje były w języku niemieckim.

Zobacz także: więcej opinii i rezerwacja.