Hotele w Sopocie z basenem - opinie

Na tej stronie przedstawiamy wybór i podsumowanie opinii na temat hoteli w Sopocie z basenem.

Sofitel Grand Sopot

Sofitel Grand Sopot

Goście tego hotelu przeważnie byli zadowoleni z ładnych, czystych i przestronnych pokoi, zwłaszcza ci, którzy wybrali apartament lub pokój o podwyższonym standardzie. Do plusów wyposażenia pokoi goście zaliczali m.in. luksusowe łóżka z bardzo przyjemną pościelą. Niezwykłą zaletą był też widok z okna na morze - niezapomniany dla wielu gości. Trzeba jednak zaznaczyć, że nie wszyscy tak entuzjastycznie podchodzą do oceny pokoi. W przypadku pokoju narożnego może się okazać, że będzie zimno. Były też osoby, które uważały, że liczba kosmetyków w łazience jest niewystarczająca w stosunku do liczby osób przebywających w pokoju. W skrajnych przypadkach zdarzały się opinie klientów twierdzących, że standard pokoi nie odpowiada hotelowi pięciogwiazdkowemu. Wydaje się jednak, że wszystko zależy od standardu pokoju, który zamówił dany klient.

Goście uznali, że jest do dobry hotel dla pobytu z dziećmi. W większości goście byli zadowoleni z hotelowej restauracji, choć niektórzy byli zdziwieni, że muszą dokonywać rezerwacji stolika na kolację. Pozytywnie ocenione były też usługi spa. Personel hotelu przez większość gości został uznany za profesjonalny, choć niektórzy goście zanotowali pewne wpadki obsługi.

Zobacz też więcej opinii i rezerwacja.

Mala Anglia - Boutique Apartments

Mała Anglia - Boutique Apartments

Mała Anglia to hotel, który zdaniem gości odzwierciedla najlepsze tradycje hoteli butikowych. Wiele osób było zachwyconych niezwykłymi wnętrzami tego obiektu, które sprawiały, że było przytulnie, a jednocześnie intrygująco i z poczuciem sporej nutki luksusu. Lokalizacja tego hotelu przez wielu gości uznawana jest niemal za idealną. Jak wskazują klienci w swoich opiniach, jest to idealny hotel na romantyczny pobyt. Goście dobrze ocenili strefę wellness oraz spa. Można się tam zrelaksować i zapomnieć o całym świecie. Niektórzy klienci polecały usługi masażu, twierdząc, że osoby je wykonujące odznaczają się wysokim doświadczeniem i nieprzeciętną wiedzą. Można chyba stwierdzić, że większość osób była zadowolona ze swego pobytu w tym obiekcie. Znalazły się jednak negatywne opinie, jak np. ta, że hotel znajduje się trochę zbyt daleko od plaży. Także za wadę uznano to, że basen nie znajduje się w samym hotelu.

Zobacz też więcej opinii i rezerwacja.

Sheraton Sopot, Conference Center & Spa

Sheraton Sopot

Jest to z pewnością jeden z najbardziej prestiżowych hoteli w Sopocie. Hotel wybierany jest często przez klientów, którzy liczą na najwyższy standard wypoczynku oraz nie znoszą kompromisów jeśli chodzi o jakość usług. Mimo to, już pobieżna analiza opinii dotyczących sopockiego Sheratona wskazuje, że hotel dzielnie broni swojego tytułu luksusowego hotelu pięciogwiazdkowego. Chyba nikt z gości nie mógł narzekać na lokalizację tego hotelu, która jest po prostu wyjątkowa i jedyna w swoim rodzaju - tuż przy sopockim molo. Nieco mniej zadowoleni mogli być oczywiście ci goście, którzy nie zamówili pokoju z widokiem na morze. Wiele osób chwali niezwykle wygodne i wielkie łóżka. Komfort i wysoka jakość obsługi jest często wspominana przez osoby, które gościły w tym sheratonie. Wiele osób zaznacza także, że był to ich któryś z rzędu pobyt i nie zamierzają zmieniać swojego ulubionego hotelu w Sopocie.

Negatywne opinie o tym hotelu dotyczą przede wszystkim wysokich opłat za dodatkowe usługi. Goście nie byli zadowoleni z tego, że trzeba było dodatkowo płacić za parking, śniadania czy nawet internet w pokoju. Niektórzy też zwracali uwagę, że zasady panujące na basenie nie do końca są korzystne dla dzieci.

Zobacz też więcej opinii i rezerwacja.