Hotele z basenem w Świnoujściu - opinie

Zapraszamy do zapoznania się z podsumowaniem opinii gości na temat hoteli w Świnoujściu z basenem.


Aparthotel Baltic Spa

Aparthotel Baltic Spa

Obiekt ten oceniany jest pozytywnie głównie jeśli chodzi o lokalizację oraz jakość oferowanych posiłków. Hotel położony jest blisko centrum oraz w pobliżu pięknej piaszczystej plaży. Posiłki są smaczne i urozmaicone. Niektóre osoby były jednak niezadowolone, że trzeba wstawać dość wcześnie na śniadanie. Również za minus uznano to, że potrzebne są wcześniejsze zapisy, żeby móc skorzystać z basenu. Podobnie, niektóre osoby były rozczarowane tym, że basen znajduje się w innym obiekcie. Wiele osób zwracało uwagę, że w hotelu nocowało dużo starszych Niemców, jednak nie wiadomo, czy traktowano to jako zaletę czy wadę. Spokojna okolica była wskazywana jako zaleta obiektu. Wiele osób chwaliło wyposażenie pokoi oraz ich czystość. Zdarzają się jednak komentarze, że w pokojach brakowało pewnych elementów wyposażenia, o których wcześniej poinformowano gości, np. żelazka.

Zobacz: więcej opinii i rezerwacja.

Hotel Interferie Medical SPA

Hotel Interferie Medical Spa

W opiniach gości hotelowych zwracano uwagę n.in. na to, że hotel jest położony w dobrej lokalizacji - co do tego nie było raczej wątpliwości. Warto tu zaznaczyć, że chodzi przede wszystkim o bliskość plaży. Większość gości była zadowolona ze śniadań, choć niektóre osoby narzekały, że w czasie śniadania (prawdopodobnie w wysokim sezonie) były kolejki do kawy i potraw. Pozostałe osoby chwaliły jednak np. kucharza, który był obecny na sali. Zdarzają się opinie jak ta, że w hotelu przebywa dużo Niemców i dlatego to właśnie pod kątem tych klientów są opracowane wszelkie usługi. W jednej z opinii gość narzekał na niską temperaturę panującą w obiektach Wellness. SpoSród negatywnych opinii warto wskazać też, że niektóre osoby uznały cenę parkingu za zbyt wygórowaną.

Zobacz: więcej opinii i rezerwacja.

Hotel Polaris

Hotel Polaris

W opiniach dotyczących tego hotelu za jego zaletę uznano lokalizację. Część gości wskazywała, że - podobnie jak w przypadku innych obiektów noclegowych w Świnoujściu - w hotelu było bardzo dużo Niemców. Nie byłoby w tym nic złego, gdyby nie to, że gości ci odczuli, że są traktowani inaczej niż nasi zachodni sąsiedzi. Przykładowo, w telewizji dostępnych było znacznie więcej programów niemieckojęzycznych. Za plus odczytano położenie hotelu blisko morza. Niezależnie od niektórych negatywnych odczuć, goście chwalą ten hotel za smaczne i obfite śniadania, dobrą obsługę oraz czystość w pokojach. Pokoje są dobrze urządzone. Pozytywne opinie dotyczą też osób świadczących usługi spa. Część gości miała jednak uwagi co do personelu, zarzucając niemiłe odnoszenie się do gości.

Zobacz: więcej opinii i rezerwacja.